Бетонні паркани: переваги й недоліки

 

Обираючи матеріал для огорожі, власники намагаються врахувати багато факторів: декоративні властивості, надійність, термін служби. Усім цим вимогам відповідають цегла, камінь та бетон. Але бетонний паркан – якісний, стійкий і одночасно найбільш дешевий матеріал, тому користуєтеся великою популярністю. Компанія Ukfreewell багато років співпрацює з багатьма надійними заводами Києва та України, які виготовляють залізобетонні виробі. Вони суворо дотримуються технології виробництва, використовують якісні матеріали і надійні арматурні каркаси. На сайті компанії ви зможете недорого купити дійсно якісні бетонні огорожі та інші ЗБВ. Ми організуємо доставку прямо до об’єкта, що дасть можливість заощадити час.

Бетонні паркани: переваги й недоліки

Основні переваги й недоліки бетонних парканів

Залізобетонні паркани бувають цілісними (монолітними) та збірними (що складаються з двох і більше плит), але виробляються одним методом – віброкасетним литтям, тому обидва види мають однакові позитивні риси:

  • Міцність і надійність. За цими характеристиками у залізобетонних огорож не має конкурентів. Вони дуже стійкі до руйнувань, різних механічних впливів і перепаду температур. При цьому монолітні паркани вважаються найміцнішими, але вони потребують заливки фундаменту (стовпчастого або стрічкового), і для їх монтажу потрібна спецтехника – це найкраще рішення для складів та промислових територій.

  • Довговічність. Бетонний паркан може прослужити 50 років і навіть більше. Він стійкий до корозії, грибка, гнильних процесів. Конкретний термін служби залежить від товщини плити, способу виробництва та якості монтажу.

  • Стабільність. Паркани не деформуються з часом і протягом усього періоду експлуатації зберігають свою форму. 

  • Пожежна безпека. Бетонні плити не горять і не тліють. Більш того, вони перешкоджають поширенню вогню.

  • Зовнішній вигляд. Паркан має гарний і акуратний вигляд, буває різних фактур, особливо збірний тип огорожі має декілька десятків орнаментів (може імітувати гірський або річковий камінь, цегляну кладку, всілякі плетіння і так далі). За бажанням огорожу можна фарбувати в будь-який колір спеціальною фарбою.

  • Універсальність. Огорожу можна зводити на різних ділянках будь-якої площі. Бетонні паркани підходять і для невеликих дачних будиночків, і для великих котеджів, і для промислових підприємств, і для складських приміщень, і навіть для військових об’єктів.

  • Простота експлуатації. Бетонний паркан, на відміну від дерев’яного та металевого, не потребує реставрації та постійного фарбування.

  • Швидкість монтажу. Бетонні плити мають досить великі розміри, що дозволяє швидко обгородити ділянку для її захисту.

З недоліків можна виділити хіба що значну вагу паркану та трудомісткість робіт і, як наслідок цього, чималу вартість монтажу. Але з урахуванням усіх переваг та дуже тривалого терміну експлуатації витрати повністю виправдані. Тому бетонні конструкції – це оптимальний варіант надійної огорожі, який має ідеальне співвідношення якості й ціни. Такий паркан поєднує дві першорядні властивості: виконує декоративну функцію, прикрашаючи ділянку, і практичну функцію, захищаючи територію від несанкціонованого проникнення. 

Укфривел також співпрацює з «КОНКРЕЙТ ГРУП» – компанією, яка сама виробляє ЗБВ на власному заводі. Вона суворо дотримується технології та ретельно контролює виробничий процес, тому гарантує якість своєї продукції та конкурентні ціни. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.