Чому у салоні літака варто вибирати місце біля проходу

Можливість безкоштовно вибрати місце у салоні літака надають не всі авіакомпанії. Лоукостери, як правило, вимагають доплатити за цю можливість від 10-ти до 20-ти доларів.

Переваги місць біля проходу

Зручне місце можна вибрати під час реєстрації, тому доцільно приїхати у зал очікування заздалегідь. Замовити та купити авіаквитки простіше на порталі proizd.ua. Тут є можливість знайти кращого перевізника, дізнатися про тривалість рейсу.

Місця біля проходу подобаються багатьом пасажирам. Деякі відзначають, що бояться дивитися в ілюмінатор і вважають за краще читати або працювати на комп’ютері. Також тут зручно людям високого зросту – можна витягнути ноги, щоб не терпли. До додаткових переваг відносять:

  • можливість, не турбуючи сусідів, встати та пройтися, відвідати вбиральню;
  • швидше вийти з літака під час посадки;
  • наявність більшого простору.

Недоліки такого місця полягають у тому, що повз крісло завжди будуть проходити стюардеси з візками. При цьому не виключено, що вони можуть зачепити пасажира або попросити прибрати ноги з проходу. Також доведеться залишати крісло, якщо сусід захоче вийти. Іноді салон заповнений не повністю, тому після завершення посадки можна вибрати інше крісло.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.