Стратегія для виграшу на ігрових автоматах

Стратегії ведення гри на слотах – спеціальні техніки, які дозволяють підвищити шанси на отримання хорошого виграшу. Сьогодні таких технік існує досить багато, але далеко не всі однаково ефективні. Спробуємо розібратися з тим, як обіграти ігрові автомати, щоб отримати джекпот.

Консервативні методики ведення гри

Стратегія для виграшу на ігрових автоматах

«Голі спіни» – найпоширеніший спосіб консервативного ведення гри. Його суть полягає в зміні автоматів після завершення серії обертань колеса. Гравцеві потрібно зробити близько 10-20 спінів, за результатами яких визначається доцільність ведення гри на конкретному автоматі. Якщо після обертань не вдалося поповнити баланс, тоді варто поміняти автомат, і спробувати стратегію заново.

Під час використання такої стратегії рекомендується вносити невеликі депозити.

Помірні ігрові стратегії

Їх суть полягає в постійному регулюванні розміру ставки. Використовуються такі методики на автоматах з невеликою кількістю ліній та високими виграшними ставками. Помірні стратегії представлені:

системою «Парсел» – подвоєння ставки здійснюється після вдалих спінів і залишаються незмінним у разі невдач;

«Парасолька» – ставки збільшуються або знижуються через певну кількість спінів. Якщо після 5 обертань баланс не зріс, тоді варто збільшити кредит на 2, потім на 3. Якщо не вдається збирати комбінації, тоді навпаки – кредит знижується (наприклад, 1-1-1-2-2-2-3-3-2-2-1-1).

Агресивні стратегії

Вони застосовуються для гри на автоматах з джекпотами. Наприклад, суть методики «Одна гра» полягає у запуску гравцем одного обертання колеса, але з максимальним розміром ставки. Якщо обертання буде вдалим, то вдасться зірвати хороший виграш.

Беручи до уваги досвід завзятих гравців, не можна сказати однозначно, яка стратегія спрацює в вашому випадку, але чому б не спробувати кожну з них і не визначити для себе найбільш вдалий варіант, тим паче що ігрові автомати «СлотоКінг» дозволяють застосувати їх безпечно і на чесних умовах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.